Čalúnnictvo Tibor Tomáška – PGT

Tel: 0905 116 212.

Poskytujeme služby nielen širokej verejnosti, ale spolupracujeme aj s firmami na slovensku aj v českej republike. V našej ponuke nechýba čalúnenie barových stoličiek, dverí, nábytku, starožitností, interiéru áut, čalúnenie sedacích boxov pre reštaurácie, bary, penzióny, hotely, divadlá, kiná a zdravotnicke zariadenia.

Môžeme sa pochváliť, že sme čalúnili STAROŽITNOSTI – kreslo do filmu Báthory, kreslá na Bojnícky zámok atd., AUTOTUNING Fiatu Punto KOCUR, ktorý vyhral rôzne ocenenia na súťažiach.

Naši klienti majú možnosť zvoliť si zo širokej ponuky poťahových látok pre dokonalý vzhľad. Kvalitné prevedenie je zárukou zvýšenej odolnosti proti mechanickému poškodeniu. Hlavnou náplňou našej spoločnosti je výroba čalúnených barových stoličiek k hracím automatom, ruletám. Vyrábame viac modelov v rôznych rozmeroch, farebne zladené podľa želania klienta. Možnosť vyšiť Vaše logo  na čalúnenie stoličky. Záručný a pozáručný servis je u nás samozrejmou súčasťou starostlivosti o zákazníka, ktorého spokojnosť nám zaručuje pocit z dobre vykonanej práce.